Centralne odkurzacze - korzyści

Eliminacja cyrkulacji powietrza w sprzątanym pomieszczeniu

W przeciwieństwie do odkurzacza tradycyjnego, gdzie powietrze przechodzące przez worek z kurzem lub filtr wydmuchiwane jest z powrotem do pomieszczenia, w odkurzaczu centralnym zassane powietrze wydmuchiwane jest na zewnątrz budynku.

Bezgłośna praca systemu

Silnik odkurzacza centralnego znajduje się w odizolowanej części budynku (np.piwnicy).

Wydajność instalacji

Dużo większa siła ssąca w porównaniu z odkurzaczem tradycyjnym.

Szeroka gama zastosowań

Poza typowym wykorzystaniem odkurzacza możliwe jest:

Zdrowie, higiena i ekologia

Niewidoczne dla oka roztocza i inne drobnoustroje zasysane są niemalże w 100 % i transportowane do pojemnika na kurz. Dokładne i higieniczne sprzątanie stanowi ogromną ulgę w szczególności dla osób cierpiących na schorzenia dróg oddechowych i alergie!

Komfort pracy

Odpowiednie rozmieszczenie gniazd ssących umożliwia szybkie i łatwe odkurzanie w różnych pomieszczeniach. Nie istnieje możliwość potknięcia się o przewody elektryczne. Nie ma potrzeby wynoszenia, chowania i dźwigania ciężkiego odkurzacza.

Zdrowie, higiena i ekologia

Niewidoczne dla oka roztocza i inne drobnoustroje zasysane są niemalże w 100% i transportowane do pojemnika na kurz. Dokładne i higieniczne sprzątanie stanowi ogromną ulgę w szczególności dla osób cierpiących na schorzenia dróg oddechowych i alergie!

Oszczędność

Wysoka skuteczność sprzątania pozwala na wydłużenie okresów pomiędzy remontami.

Cisza w trakcie sprzątania

Włączony odkurzacz centralny to dla domowników jedynie dyskretny szum zasysanego powietrza. Sprzątanie odbywa się bez uciążliwego hałasu silnika - nawet obok śpiącego dziecka.

Gwarantowana inwestycja

Działanie centralnego odkurzacza opiera się na pracy wydajnych silników, instalacja nie wymaga skomplikowanej konserwacji, zwraca się po krótkim czasie, a co istotne PODNOSI WARTOŚĆ NIERUCHOMOŚCI.

Copyright © Instalbud 2006    :::   Projekt i realizacja COMZIT - tworzenie stron www