Klimatyzacja - oferta

Latem w naszych domach często jest duszno i za gorąco. Bywa to przyczyną zmęczenia, bólów głowy, alergii. Zaradzić temu mogą klimatyzatory.

Klimatyzator schładza, oczyszcza i utrzymuje stałą wilgotność powietrza, a jeśli jest wyposażony w grzałkę elektryczną lub pompę ciepła, w chłodniejsze dni podniesie też temperaturę w pomieszczeniu.

Na rynku są różne typy i modele urządzeń klimatyzacyjnych:
  • klimatyzatory indywidualne: okienne, typu split, multi - split i przenośne, nadają się do domów jednorodzinnych i mieszkań.
  • Systemy klimatyzacyjne bardzo rozbudowane wykorzystywane są w biurach, hotelach, budynkach przemysłowych.
  • Klimatyzatory skutecznie pracują przy temperaturze na dworze od 5°C do 40°C.

Tylko z fachowcem.

Wydajność i trwałość klimatyzatorów zależy głównie od szczelności układu chłodniczego, dlatego wszelkie naprawy i konserwację lepiej zlecać fachowcom, którzy dadzą nam gwarancję na szczelność wykonywanych połączeń.

Na bezawaryjną pracę klimatyzatora duży wpływ ma właściwe użytkowanie, dlatego zanim go włączysz, przestudiuj instrukcję obsługi i zastosuj się do jej wskazówek. Pamiętaj też o częstym odkurzaniu lub, jeśli to możliwe, myciu filtrów oraz o wymianie wkładów w terminach zalecanych przez producenta. Zaniedbanie może spowodować uszkodzenie urządzenia klimatyzacyjnego. Trzeba też pamiętać, że klimatyzatory jako urządzenia luksusowe, są kosztowne w eksploatacji, głównie dlatego, że pobierają dużo prądu.

W ofercie znajdziecie urządzenia znanych marek:
  • Systemy klimatyzacji LG, FUJITSU, YORK, MC QUAY, SANYO, GALANZ, AXXO, TRANE

Copyright © Instalbud 2006    :::   Projekt i realizacja COMZIT - tworzenie stron www