O firmie INSTALBUD Technika Grzewcza

Zaufaj doświadczeniu

Firma INSTALBUD istnieje na rynku instalacyjnym od 1980 roku. Na przestrzeni ponad 20-o letniej działalności udało nam się dzięki Państwa zaufaniu uczestniczyć w realizacji różnego typu zadań inwestycyjnych, zdobywając nowe, znaczące doświadczenia. W początkowym okresie zajmowaliśmy się projektowaniem i bezpośrednim wykonawstwem, a obecnie, już od przeszło 10 lat zakresem działalności naszej firmy jest przede wszystkim realizacja inwestycji w charakterze Generalnego Wykonawcy oraz sprzedaż bezpośrednia z naszego salonu handlowego.

Współpraca z najlepszymi

Zadania inwestycyjne realizujemy w oparciu o sprawdzone na przestrzeni czasu firmy wykonawcze, które dobieramy w zależności od zakresu robót oraz charakteru inwestycji. W zakresie dostaw współpracujemy z wieloma renomowanymi na rynku światowym firmami lub ich przedstawicielstwami w Polsce.

Firma nasza przez okres wieloletniej działalności dała się poznać jako solidny i zdyscyplinowany partner i ściśle realizujący założenia harmonogramu robót, czy też dostaw. Miało to szczególne znaczenie przy realizacji inwestycji w czynnych zakładach, gdzie nie można było wyłączyć z eksploatacji pracujących urządzeń energetycznych. Z przyjemnością możemy się tu pochwalić zrealizowaniem w ciągu 6 miesięcy, zespołu energetycznego, parowo-wodnego o mocy 10 MW dla Szpitala w Chełmie. W tym czasie została opracowana przez nas dokumentacja, wykonana sieć gazowa na odcinku 2,2 km w najruchliwszej części miasta, przebudowa sieci ciepłowniczej, wykonanie od podstaw hali dla zespołów energetycznych, realizacja dostaw urządzeń od producentów zagranicznych, oraz ich montaż wraz z uruchomieniem. (01.06.96 - 23.12.96).Podobną inwestycję wykonaliśmy dla Winiarni AMBRA, gdzie modernizacja też była przeprowadzona w czynnym zakładzie przez okres 3 miesięcy (01.06.-31.08.98).

Międzynarodowe uznanie

Doświadczenie i fachowość dała się sprawdzić na budowach obiektów Towarzystwa STRAŻNICA, na terenie Belgii, Niemiec i Holandii, gdzie uczestniczyliśmy w budowach szybkościowych kompletnych obiektów w okresie 2 dni, oraz budowie hali o powierzchni 1500 m2 w systemie LLENTABHALLEN w ciągu 30 dni. Mając za sobą 20 lat doświadczeń w zakresie prowadzenia inwestycji o zróżnicowanym stopniu trudności, oraz możliwość sprawdzenia swoich kwalifikacji na budowach w kraju i za granicą, jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy, również z Państwem. Będzie to dla nas na pewno kolejne doświadczenie i wielki zaszczyt, a jednocześnie doskonała okazja do rozszerzenia współpracy, oraz możliwość zaprezentowania swoich kompetencji.

Copyright © Instalbud 2006    :::   Projekt i realizacja COMZIT - tworzenie stron www